Pazartesi , Mayıs 29 2023
Devlete Başvuran Herkese Maddi Yardım! 1600 TL, 2400 TL ve 15 Bin TL Nakit Para Desteği! Başvuru Nasıl Yapılır?

Devlete Başvuran Herkese Maddi Yardım! 1600 TL, 2400 TL ve 15 Bin TL Nakit Para Desteği! Başvuru Nasıl Yapılır?

Devlete Başvuran Herkese Maddi Yardım! 1600 TL, 2400 TL ve 15 Bin TL Nakit Para Desteği! Başvuru Nasıl Yapılır?

Başvuran Herkese 1600 TL, 2400 TL ve 25 bin TL Destek veriliyor. E-Devlet üzerinden kolay başvuru yöntemini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu. İşte Başvuran herkese verilecek 1600 TL, 2400 TL ve 15 bin TL verilecek yardımların sıralı listesi. Erdoğan duyurdu. Başvurular E-Devlet üzerinden yapılacak.

Başvuran Herkese 16000 TL, 2400 TL ve 25 bin TL Destek veriliyor. E-Devlet üzerinden kolay başvuru yöntemini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu. İşte Başvuran herkese verilecek 1600 TL, 2400 TL ve 15 bin TL maddi destek kredisi verilecek yardımların sıralı listesi. Erdoğan duyurdu. Başvurular E-Devlet üzerinden yapılacak.

Berat Albayrak’tan yeni açıklamalar!

Berat Albayrak şu an yaptığı açıklamada; Dar gelirli 2,1 milyon aileye sağlanan 1000 lira nakdi yardımın yeni 2,3 milyon aileyle birlikte toplamda 4,4 milyon aileye verileceği açıklandı.

Ayrıca 15 Bin TL Başvuruya 5 bin liranın altında geliri olanlara verilecek temel ihtiyaç desteğine 3,7 milyon kişi başvurdu, ödemesi bu hafta başlanacağı açıklandı. Devletten 1600 TL, 2400 TL ve 15 bin TL Destek veriliyor!

Devletten, Sadece Corona Virüs tedbirleri nedeniyle 1600 TL, 2400 TL ve 15 bin TL Destek veriliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın duyurduğu desteklerde yeniler eklendi. En çok merak edilen başvuru ekranı E-Devlet’e geliyor. Bu hafta içinde E-Devlet üzerinden çok kolay başvuru yapılacak.

Dar Gelirli Aileye Kredi 1600 TL!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, duyurduğu açıklamalaya, 2 Milyon dar gelirli aileye 1000 TL nakit destek verileceği duyuruldu. Başvurular bu hafta E-Devlet üzerinden alınacak.

Emekliye 1500 TL ödeme!

Emekli maaşlarında en düşük ödeme 1500 TL çıkartıldı. Erdoğan’ın duyurduğu listede 1500 TL ödemeleri ilk maaşta yatarken, nisan ayında emekli bayram ikramiyesi hesaplarda olacak.

Asgari Ücretliye 7 milyar TL!

Asgari Ücretle çalışan vatandaşlara 7 Milyar TL yardım yapılacak. Bu yardımı da E-Devlet üzerinden başvuru ekranı Nisan ayında erişime açılacak.

15 bin TL verilecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan son dakika gece duyurunda 3 Ay ödemesiz, 12 Ay vadeli 25 bin TL limitli esnaf kart desteği verileceğini duyurdu. 25 bin TL esnaf kart için başvurular 26 mart tarihinden itibaren alınacak. Başvuru yeri yarın duyurulacak. Tüm Devlet yardımlarıan yüzde 80 zam! Ayrıca tüm devlet yardımlarına yüzde 80 zam geldi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarına düzenli aktarılan kaynak 180 milyon TL yükseltildi.

Erdoğan Diğer Duyuruları!

1- 80 yaş üstü vatandaşlarımız için periyodik takip programı açılacak.

2- Sağlık çalışanlarının performans ödemeleri 3 ay boyunca üst tavandan yapılacak

3- 32 bin yeni salık personeli isdihdam edilecek.

4- Kamu kurumlarının misafirhaneleri tüm sağlık personeli için kullanıma açılacak.

5- Sağlık personelleri toplu taşıma hizmeterinden ücretsiz faydalanacak.

6- 1 milyon adet hızlı tanı kiti kısa sürede kullanımaca sunulacak. Tüm desteklere başvuru E-Devlet üzerinden! Tüm Türkiye destek duyuraları sonrası paraları nasıl alacağını merak ediliyor. Erdoğan yaptığı duyuruda, 2 milyon dar gelirli aileye 1000 TL, Asgari ücretliye

7 milyar tl ve 180 milyon tl sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarından alınacak tüm ödemelere E-Devlet üzerinden başvuru ekranı açılacak. Bakan Zehra Zümrüt selçuk, 3. 1000 TL ödemeleri için kolay başvuru şartı geleceğini duyurdu. Şimdi Bakandan nasıl başvuru yapılacağına dair bir açıklama bekleniyor.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli olmak vatandaşlar amacıyla 1500 TL ödeme fırsatı geliyor! Nüfus cüzdanıyla müracaat yapan bireyler amacıyla …

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor! Ülkemiz de yaşanılan salgın hastalık …

10 Yorum

  1. Asgari Ücret yardımı almak istiyoruz.

  2. Nakit destek yardımı almak istiyoruz.

  3. Arap saçına çevirmeden işi uzatmadan hemen vatandaşın cebine indirmeye bak… derin tereddütlerim var… inşallah yanılmam….

  4. Bende bunu çok istiyorum acil ihtiyacım

  5. Nasıl başvuru yapacağız bu konuda bilgi alabilirim bana yardımcı olsanız sevinirim

  6. Esim calismiyor vurusden dolayi evde ve maddi ve manevi olarak hihtiyaçim var

  7. Esim calismiyor vurusden dolayi evde ve maddi ve manevi olarak hihtiyaçim var birde benim ikiz kız çocukları m var

  8. Çalışıp 4çocuğuma ve hasta olan eşime bakayordum şuan çalışamıyorum ve 3aydırda çalışamadım çocuklarım perişan oldu her bu yere yardım talebinde bulunduğum da hiç bir cvp alamıyorum evim gece kondu ve kira bakkal borcu kapattı hiç bir gelirim kalmadı çok zor durumdayım devletimden yardım talep ediyorum

  9. Krediye mi ihtiyacınız var? ya da mali yardıma mı ihtiyacınız var? Başvuranın 18 yıldan uzun bir süredir mali yardım başvurusu ihtiyacı duyan kişilere ve işbirliği birimlerine 1.000 ila 5.000.000 arasında değişen kredi sunuyoruz. % 3 düşük ve uygun fiyatlı faiz oranıyla hızlı ve kolay bir kredi ile ilgileniyorsanız lütfen bize e-posta ile ulaşın. Saygılarımızla, JAN E-posta: [email protected]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir