Pazartesi , Eylül 21 2020
Migros et fiyatları 2020 Güncel Fiyatlar
Migros et fiyatları 2020 Güncel Fiyatlar

Migros et fiyatları 2020 Güncel Fiyatlar

Binlerce uygun fiyatlı ürün seçeneğiyle, gıda konusunda geniş bir yelpaze sunan Migros, et ürünlerinde kırmızı etten beyaz ete, balık ve deniz ürünlerinden et şarküteri ürünlerine mutfağınızda olmazsa olmaz seçenekleri içeriyor. Et ürünlerinde A101, BİM, Şok ya da File gibi marketler içinde en uygun hangisidir, Migros’ta et fiyatları diğer marketlere göre ne durumda diye düşünüyorsanız, Migros et fiyatlarını inceledik. Migros’ta dana etinden kuzu ve koyun etine, tavuk etinden balığa geniş seçenekler içeren et fiyatlarında son durum ne? İşte Migros 2020 Nisan ayı et fiyatları.

Migros et fiyatları 2020 Güncel Fiyatlar
Migros et fiyatları 2020 Güncel Fiyatlar

Migros’ta kırmızı et fiyatları

Reyonlarında her kaliteden markaların yer aldığı Migros’ta, kırmızı et konusunda Uzman Kasap, Pınar, Superfresh ve Torku gibi markaların ürünleri yer alıyor. Dana ve kuzu etinin anısıra, sakatat ürünlerinin de yer aldığı Migros’ta en çok satan kırmızı et ürünleri şu şekilde:

 • Dana kıymalık 1 kg: 46,95 TL
 • Uzman Kasap Dana Kıyma 500 gr: 22,50 TL
 • Uzman Kasap Izgara Köfte 320 gr: 15,95 TL
 • Dana Kuşbaşı Tas Kebaplık 1 kg: 72,95 TL
 • Az yağlı dana kuşbaşı (dana kol etinden) 1 kg: 63,95 TL

Migros’ta bu ürünlerin yanı sıra en çok satan diğer ürünler içinde Tekirdağ köfte, dana antrikot, dana sotelik et, dana ciğer ve kuzu gerdan geliyor. Migros kırmızı et ürünleri içinde, uygun fiyatı ile Migros kendi ürünleri ve Uzman Kasap markası ilk sırada yer alıyor. 

Migros tavuk eti fiyatları

Türk mutfağında, kırmızı et kadar beyaz et de tercih ediliyor. Hem sağlıklı olmasıyla hem de uygun fiyatıyla tercih edilen tavuk etinde, Migros’ta birçok marka yer alıyor. Migros’ta uygun fiyatlı tavuk eti ile yer alan markalar arasında Beypiliç, Şenpiliç, Banvit, Bolez ve CP piliç gibi markalar bulunuyor. Migros’ta tavuk eti seçenekleri içinde en çok satan ürünler ve fiyatları ise şu şekilde:

 • Banvit piliç bonfile 1 kg: 20,95 TL
 • Banvit piliç baget 1 kg: 13,16 TL
 • Banvit piliç ızgara tava 1 kg: 27,95 TL
 • Beypiliç Tabaklı kalçalı but 1 kg: 13,90 TL
 • Migros’ta, bu ürünler dışında tavuk eti seçenekleri içinde en çok satan ürünler arasında Banvit piliç kanat, Şenpiliç roaster, poşetli

Bütün piliç, hindi sote göğüs, parmak bonfile ve piliç ciğer ürünleri geliyor. 700 gramlık paketi 13,95 TL’ye satılan Banvit piliç nuggetda, en çok tercih edilen tavuk eti ürünleri arasında. 

Migros balık fiyatları

Sağlıklı beslenenlerin en çok tercih ettiği gıda seçeneklerinden balık eti, Migros’ta oldukça geniş ürünlerle sunuluyor. Uygun fiyatlı ve sağlıklı, besleyici balık ürünleri içinde Dardanel, Bando, Kocaman, Sağdıçlar gibi markaların balık eti seçenekleri bulunuyor. Migros’ta balık eti konusunda hem fiyatları hem de lezzeti ile öne çıkan, en çok tercih edilen seçenekler içinde aşağıdaki ürünler bulunuyor:

 • Levrek 300-400 gram: 36,9 TL
 • Çipura 300-400 gram: 38,9 TL
 • Norveç somon fileto 1 kg: 115 TL
 • Levrek 400-600 gram: 42,5 TL
 • İstavrit 1 kg: 27,5 TL

Bu ürünler dışında, Migros’ta çok tercih edilen balık etü ürünleri içinde Norveç somon dilim, somon füme, Migros karides ve jumbo karides, Bando Torik lakerda ürünleri de yer alıyor. Sağlıklı beslenmek isteyenlerin yemeklerinde mutlaka tercih etmesi gereken Migros balık eti ürünleri, uygun fiyatlarıyla yer alıyor.

Şarküteri ürünlerinde geniş seçenekler

Migros et ürünlerinin dışında, şarküteri ürünleri de çok fazla tercih ediliyor. Sucuk, salam, sosis, pastırma, kavurma gibi ürünlerin yer aldığı şarküteri reyonunda en çok satan ürünler içinde Polonez kasap sucuk, dana macar salam, Namet hindi füme, Pınar aç bitir macar salam ve antrikot pastırma yer alıyor. Uygun fiyatlı et şarküteri ürünlerini keşfetmek için Migros sanal market et ürünlerine göz atabilirsiniz.

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İhtiyaç Sahiplerine 500 Bin Gıda Paketi Dağıtacak, Yardımlar Yapılacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İhtiyaç Sahiplerine 500 Bin Gıda Paketi Dağıtacak, Yardımlar Yapılacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İhtiyaç Sahiplerine 500 Bin Gıda Paketi Dağıtacak, Yardımlar Yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi …

Bakan Duyurdu: Fiyatlarda İndirim Yapılacak

Bakan Duyurdu: Fiyatlarda İndirim Yapılacak

Bakan Duyurdu: Fiyatlarda İndirim Yapılacak. Bakan Pakdemirli, koronavirüs nedeniyle ekonomik zorluklar yaşam sürdüren vatandaşlara sevindiren …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir