Pazar , Haziran 23 2024
50 bin lira mevduata, 1 ayda hangi banka en çok faiz getirisi sunuyor?

50 bin lira mevduata, 1 ayda hangi banka en çok faiz getirisi sunuyor?

50 bin lira mevduata, 1 ayda hangi banka en çok faiz getirisi sunuyor? Yatırımlarınızı ve birikimlerinizi altın, dolar ve euro gibi değerlendirme dışında en avantajlı seçeneklerden biri de mevduat faizine yatırmak.

Mevduat faizi ile, paranız bankada dururken aynı zamanda gelen faiz ile daha da büyür, gelen para ile faiz geliriniz de otomatik olarak atar. Peki birikimlerinizle oluşturduğunuz 50 bin liralık bir mevduat ile ayda ne kadar para kazanabilirsiniz? Yatırımını bankada faiz ile değerlendirmek isteyenler için, 50 bin lira mevduata en uygun faiz getirisini sunan bankaları araştırdık.

ING Turuncu Ekstralı e-turuncu hesap

ING, yıllık yüzde 11 faiz oranı ile Türkiye’de mevduat hesaplarına en çok faiz getirisi sunan bankalar içinde yer alıyor. ING Turuncu Ekstralı hesap, 50 bin lira mevduat paranız için aylık 385 lira net faiz getirisi sunuyor.

Fibabanka Kiraz Hesap

Fibabanka, mevduat getirisi elde etmeyi düşünenler için avantajlı teklif sunan bankalar içinde bulunuyor. Fibabanka kiraz hesap ile, 50 bin lira tutarlı mevduatınız için 30 günlük faiz geliri de ING Bank gibi, 385 TL. Yani 50 bin liranız, 1 ay sonra 50 bin 385 TL oluyor.

Yapı Kredi Vade Dönüşüm

Yapı Kredi, mevduat faizini değerlendirmek isteyen müşterileri için, yıllık yüzde 10 faiz imkanı sunuyor. Bu faiz oranı ile, 50 bin liralık yatırımınız için aylık 349 TL net faiz geliri elde etme şansınız var.

Denizbank e-mevduat

Mevduat yatırımınızı Denizbank ile değerlendirmek isterseniz, Denizbank e-mevduat ile parasını mevduat faiz geliri ile değerlendirmek isteyenlere yıllık yüzde 9,1 faiz oranı sunuyor. Bu faiz oranı ile 50 bin liralık mevduatınız, 1 ay içinde size 318 TL gelir sağlıyor.

Akbank Direkt Vadeli hesap

Akbank da, mevduat gelirini değerlendirmek isteyenler için özel teklif sunan bankalar içinde. Akbank’ın parasını vadeli hesapta, faiz geliri ile tutmak isteyenler için sunduğu faiz yıllık yüzde 8. 50 bin liralık mevduatınız, Akbank’ın kampanyasında aylık 280 TL net faiz geliri sağlıyor.

Mevduat faiz geliri karşılaştırma sitelerinde, vadeyi ve yatıracağınız tutarı girerek siz de paranıza ne kadar faiz getirisi sağlayabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli olmak vatandaşlar amacıyla 1500 TL ödeme fırsatı geliyor! Nüfus cüzdanıyla müracaat yapan bireyler amacıyla …

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor! Ülkemiz de yaşanılan salgın hastalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir