Perşembe , Mayıs 30 2024
Şekilli Yazı Yazma - Instagram Şekilli Yazı Yazma Sitesi

Şekilli Yazı Yazma – Instagram Şekilli Yazı Yazma Sitesi

Instagram, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya platformların yüzbinlerce kullanıcı mevcut. Bu kullanıcılar arasından sıyrılmak istiyorsanız, biyografinizi şekilli yazı ile süsleyebilirsiniz.

Bunun için kullanabileceğiniz birçok ücretsiz şekilli yazı yazma sitesi mevcut. Siz herhangi bir cümleyi veya kelimeyi normal harflerle yazdığınızda anında şekilli yazıya dönüştüren bu araçları kullanmak çok da basit.

Şekilli Yazı Yazma Siteleri

Belki şaşıracaksınız ama şekilli yazı yazmak inanılmaz derecede kolay. Bunun için cep telefonu veya bilgisayar üzerinden aşağıda adresi yer alan siteleri ziyaret etmeniz yeterli.

Öte yandan Google’da “şekilli yazı yazma programı” aramanıza hiç gerek yok. Program yüklemeye gerek kalmadan, hiçbir dosya indirmeden saniyeler içerisinde şekilli yazınızı hazırlayabilmek gayet mümkün.

Yukarıda yer alan tüm sitelerin ortak noktası şu: Asıl metni yazacağınız kutuya ne yazarsanız yazın, alt taraflardaki farklı kutucuklarda şekilli yazılar belirir. Daha sonra bu yazıları kopyalayıp Instagram’da biyografinize yapıştırabilirsiniz. Gördüğünüz üzere instagram biyografi şekilli yazı yazmak işte bu kadar kolay.

Eğik, kalın, altı çizili, arası boşluklu ve emoji harfleriyle oluşturulmuş şekilli yazılarla siz de diğer tüm kullanıcılarla aranızdaki farkı ortaya koyabilirsiniz.

Karakter Sınırlamasına Dikkat!

Bu arada şunu belirtmekte fayda var: Eğer Instagram adınızı şekilli yazmak istiyorsanız karakter sınırına takılabilirsiniz. Seçtiğiniz isim en fazla 30 karakterden oluşmalı, aksi takdirde şekilli yazıyı kaydedemezsiniz.

Aynı şekilde instagram biyografiye şekilli yazı yazma noktasında da belli sınırlar mevcut. En fazla 150 karakter kullanabilirsiniz, ki buna boşluklar da dahildir. Bazı şekilli yazılarda gereksiz çok fazla karakter olduğu için elle seyreltme yapmanızda fayda olabilir.

 

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Banka Çağrı Merkezi Maaşları 2021

Banka Çağrı Merkezi Maaşları 2021

Banka Çağrı Merkezi Maaşları 2021 yılında net banka çağrı merkezi maaşları 4000-4500 arası belirlenmiştir. Ancak …

İndirim Çadırı Nedir & Nasıl Faydalanılır 2021

İndirim Çadırı Nedir & Nasıl Faydalanılır 2021

İndirim Çadırı Güzel olanaklardan biri de indirim olanakları sunan merkezler. Buralar da gayet yüksek fiyatlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir