Cumartesi , Nisan 20 2024
Devlet kredi destek
Devlet kredi destek

DEVLET BAŞVURAN HERKESE MADDİ DESTEK BAŞLADI!

Herkese Maddi yardım. Kolay Başvuruyla Hemen 810 TL ile 1725 TL arasında yardımları anında alabilirsiniz. Sizler amacıyla Maddi yardım ayrıntılarını derledik. Başvuran herkese 810 TL ile 1725 TL arasında yardım ödemeleri yapılacak. Peki bunu almanın koşulu ne? Devlet 810 TL ile 1725 TL arasında yardımı kimlere veriyor.

DEVLET BAŞVURAN HERKESE MADDİ DESTEK BAŞLADI!

Herkese Maddi yardım. Kolay Başvuruyla Hemen 810 TL ile 1725 TL arasında yardımları anında alabilirsiniz. Sizler amacıyla Maddi yardım ayrıntılarını derledik. Başvuran herkese 810 TL ile 1725 TL arasında yardım ödemeleri yapılacak. Peki bunu almanın koşulu ne? Devlet 810 TL ile 1725 TL arasında yardımı kimlere veriyor. Son Dakika Aile ve Çalışma Bakanı Selçuk 1000 TL Ödemeleri Banka Hesaplara yatırıyor!

 

DEVLET BAŞVURAN HERKESE MADDİ DESTEK BAŞLADI!

 

İhtiyaç sahiplerine kredi olarak 1000 TL Corona Yardımı verilecek. Nakdi Destek Tarihlerini Bakan Selçuk bugün açıkladı. NTV yayını bağlanan Selçuk, 1000 TL amacıyla tarih verdi. Corona Virüs nedeniyle 2 milyon 111 bin haneye 1000 TL nakdi yardım ödemeleri 1 Nisan 2020 günü ödenmeye başlanacak. TC numaları bütün hanelere göndereceğini açıklayna bakan ödemeleri PTT vasıtasıyla gerçekletireceğini açıkladı. Toplamda 8 milyon şahsa bu ödemelerin yükseltileceğini duyurdu.

DEVLET BAŞVURAN HERKESE MADDİ DESTEK BAŞLADI!

Hem de 1000 TL ödemeleri almanın tek yolu alttaki Sosyal Yardımlar Başvurular sürüyor’da yazan Sosyal yardımlar, devlet yardımları almak. Aşağıdaki takviyeleri almayanlar 1000 TL bakanlığın verilen ödemeleri alamıyor. Bakan Selçuk, Vatandaşlara Başvuru amacıyla fiziki müracaat kabul edilmeyeceğini, Telefonla müracaat yapılacağını duyurdu.

Sosyal yardımlardan faydalanan bütün hanelere ödeme yatacağını, onların başvurmasına lüzum olmadığını aktaran Bakan Zehra Selçük Zümrüt, başka lüzumsinim sahibi vatadanlara SYDV, Valilik ve kaymakamlık ulaşacağını duyurdu. Sosyal Yardımlara Başvuruları Sürüyor! Devlet, parasal hali yetersiz olan vatandaşlara parasal yardımda bulunmaya devam ediyor. 2002 senesinde sosyal yardımlar 4 iken 2019 senesinde 43 oldu. 3,4 milyon haneye sosyal yardımlar ulaşıyor. Bu yardımların %86’sı parasal yardımlardır. Yardımların %78’i yaşlılara ve engellilere gidiyor.

 

DEVLET BAŞVURAN HERKESE MADDİ DESTEK BAŞLADI!

Geçen sene sosyal yardımlara 55 milyar lira harcandı. Bu sene da 69,5 milyar lira harcanacak. Ocak Ayı ve Temmuz aylarında devlet sosyal yardım miktarlarını memur maaş katsayısına göre veriyor. İşte devletin yaptığı sosyal yardımlar! Zamlı yardımlar Bakan Selçuk doğrultusundan duyurulacağı müjdesi geldi. Aldığınız ödemelerde zamlanacak.

Zam Geldi! Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk: “Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına her ay aktardığımız kaynağı 135 milyon liradan 180 milyon liraya çıkardık.” Aşağıda fiyatlara en az yüzde 30 zam geleceği duyuruldu! 2020 senesinde Alınabilecek bütün yardımlar! 65 Yaş üstü aylığı Devlet, parasal hali yetersiz olan 65 yaş ve üstü vatandaşlara aylık 750,81 lira veriyor.

 

DEVLET BAŞVURAN HERKESE MADDİ DESTEK BAŞLADI!

 

Temmuz’da 800,72 olacak. Evde Bakım Parası Yardımı! Devlet, engelli ve engelli yakınına aylık 1619 lira bakım maaşı veriyor. Temmuz’da 1725 lira verecek. Engelli Maaşı Engel seviyesi %40-69 arası olanlara devlet aylık 537,08 lira veriyor.

Engel seviyesi %70 ve üzeri olanlara 805,62 lira veriyor. Temmuz’da bu maaş 558,36-837,84 olacak. GSS Prim ödemesi!

Hane başına düşen şahıs başı gelir 981 lira altında olanlara devlet Genel Sıhhat Sigortası primini ödüyor. Dul Kadınlara Devlet Yardımı Dul bayanlara devlet aylık 275 lira olmak üzere 2 ayda bir 550 lira veriyor.

Yeni Doğan çocuklara Maddi yardım Devlet yeni doğan çocuklara bir kereliğine olmak üzere parasal destekte bulunuyor. 1. çocuğa 300 lira, 2.çocuğa 400 lira ve 3. ve daha sonra doğan çocuklara devlet 600 lira yardımda bulunuyor. Kız Çocuklarına Devlet Yardımı! Devlet, ikiz çocuklara ‘Çoklu Doğum Yardımı ‘kapsamında çocuk başına 150 lira olmak üzere 300 lira destekte bulunuyor. Maddi Durumu yetersiz okuma yardımı Devlet, parasal hali yetersiz ailelerin çocuklarının okuması amacıyla aylık 35-60 lira ödüyor. Hem de devlet tedavi görmeleri suretiyle 0-6 yaş çocuklara aylık 35 lira veriyor.

VE DİĞER TÜM YARDIMLAR! Devlet, parasal hali yetersiz asker ailelerine ayda 275 lira olmak üzere 2 ayda bir 550 lira veriyor. Asker evliyse eşi, bekarsa anne ve babası müracaat ediyor.

Devlet, parasal hali yetersiz olan asker çocuklarına aylık 100 lira olmak üzere 2 ayda bir 200 lira veriyor. Öksüz ve yetim uygulaması kapsamında aylık 100 lira olmak üzere 2 ayda bir 200 lira veriyor. Kronik hastalığı yüzünden aygıt kullanan hastaların devlet her ay 200 lira elektrik faturasını ödüyor. Tüberküloz ve SSPE hastalarına devlet 1460 lira veriyor. Tüberküloz hastalarına bakanlara ilaveten aylık 600 lira ödeniyor.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli olmak vatandaşlar amacıyla 1500 TL ödeme fırsatı geliyor! Nüfus cüzdanıyla müracaat yapan bireyler amacıyla …

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor! Ülkemiz de yaşanılan salgın hastalık …

27 Yorum

 1. Hüseyin akyol

  Bende yardıma ihtiyacım var madi manavı yardm edilmesini arzederim

 2. Benimde yardıma ihtiyacım var 3çocuğum var e im kira eşimin dükkanı kira şuan açamıyor virüs dolayısıyla kapatıldı lütfen yardımınızı bekliyorum rica ediyorum.

 3. 20 gündür iş sizim evim kira elektiriğimi ve de doğal gazımı ödüyemedim yardıma ihtiyacım var

 4. Babam bypass ameliyatı oldu ve bundan dolayı solunum yetmezliği ve felc oldu 13gun yoğun bakımda yattık sonra normal odaya aldılar ve şuan evde coronadan öncede fizik tedaviye götürdük hastanede yattı yaklaşık 1.5 ay biraz biraz oturuyor bizim destegimizle ve wolker yardımı ile yürüyor anlayacaginiz.Maddi yardıma ihtiyacımiz e

 5. İşsizim kıradayım hiç bi gelirim yok para yardımı istiyorum çalışmıyorum

 6. Çocuk parası ile 1000 tl.yardim parasi

 7. Benimde yardıma ihtiyacım var

 8. Eşimle ve 2 çocuğuma paraya ihtiyacımız var

 9. Yardıma ihtiyaç var

 10. Kiracıyım çalışmıyorum kirayı ödüyemedim lütfen yardımcı olun

 11. Çalışmıyorum 3 Çocuk babasıyım evim kira yardım edin lütfen.

 12. Halil ibrahim

  44yaşında Kalp ameliyatlıyım çalışamaz raporum yok yömyeyle parttaym çalışıyodum sigortam yok kirada pansiyonda kalıyorum 1aydır çalışamıyorum pansiyoncu paramı ver yoksa sokaga atıcak çok zor durumdayım bu devletimizin verdigi 1000tl ye çok ihtiyacım var.

 13. Slm benimde yardima cok ihtiyacim var. Esim ceza evinde kucuk cocuklarim var isim yok zor durumdayim kiram birikti fatura coccuklarima ekmek alacak durumum yok lutfen

 14. Benimde üç çocugu var korona nedeniyle eşim fazla çalışamıyor evde masraflar arttıgı için yardım ederseniz sevinirim teşekkürler

 15. Benim 4 yaşında down sendromlu oğlum için istiyorum çünkü ihtiyaçlarımız var evimiz kira kiramı ödeyemiyorum faturalarımı ödeyemiyorum bankaya olan kredi borçlarımi ödeyemiyorum kalp hastasiyim çalışamıyorum annem 63 yaşında kalp hastası kronik hastayız oğlumun 100/ 84 raporu var annemle benimde sizden gıda maddi giysi yardımı almak istiyorum

 16. Ben evliyim resmî nikah yapmadım işim olmadığından eşim babasından faydldığı için şimdi bir kızm oldu 40 günlük oldu işim sigorta yok kiradayım durum çok kötü çocuğum daha kimlik çıkartmadım yardım bekliyor sizden

 17. Slm benimde yardima cok ihtiyacim var. Kızm oldu daha kimlik çıkartmadım işim gücüm kalmadı sigorta yok hiçbir sosyal güvencem yok bana yardım edermısın

 18. ismailHakkı Hıra

  Koranadan dolayi çalışamıyorum 4 çocuk okuyor bende yardim isterim

 19. Eşim işsiz zor.durumdayiz yardıma ihtiyaç var

 20. Yardım istiyorum kiracıyım çalışmıyorum

 21. 4 kızım var 3 okuyo 1 5 yasinda aldığımız para yetismiyo bende yardım istiyom

 22. Benimde ihdiyacım var 2 çocuğum var biri 5 diyeri 1 yaşında durumum iyi deyil ikidide süt içiyor alamıyorum gercekden çok zor durumdayım ne yapacağımı bilemiyorum kimsem yok lütfen allah rızası için bana da yardım edin nevsehir ürgüp den ben

 23. Lutfen benm yardima cok ihtiyacim var iki kucuk cocugum var calisamiyorum parasizlik ne olur yardim edin koronadan olmesek acliktan parasisizliktan olcez cocuklarim cok kucuk ne olursunuz yardim edin

 24. Benimde iki çocuğum var kirazıyım yardıma ihtiyacım var

 25. Bende çalışmıyorum ve 3 tane çocuğum var kiramı veremiyorum lütfen bende yardım istiyorum sesimizi duyun artık ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir