Salı , Mayıs 28 2024
İzmir Çeşme Corona Virüs
İzmir Çeşme Corona Virüs

İzmir Çeşme’de Corona virüs vakası!

Son gelişmelerden sonra, İzmir Çeşme’de Belediye Başkanı Ekrem Oran, Gümrük Müdürlüğünde bir çalışanın koronavirüs tespit edildiğini belirti. 45 çalışan ve ailelerin hemen karantina altına alındığı belirtildi dedi.

çeşme koronavirüs
çeşme koronavirüs

 

Çeşmede 1 çalışanda koronavirüs vakası pozitif çıkmasıyla, Gümrük Müdürlüğünde çalışanlar ve aileleriyle birlikte evlerinde karantina altına alındı.

Bir Kişide Corona Virüs Tespit Edildi

İzmir Çeşme Belediye Başkanı Ekrem Oran sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, “Çeşmede çalışan 1 kişide koronavirüs tespit edilmiştir, 45 çalışan ise aileleriyle birlikte evlerinde karantina altına alınmıştır” dedi.

Sevgili Çeşmeliler, sizleri çabuk, tedirgin, panik ve infiale yol açmadan en üst düzeyde yerine getirmeniz bilgilendirmeyi görev telakki ediyorum dedi. Uyarılara uyun Evde kalın sağlıkla kalın dedi.

Kaynak: İHA 

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi Hayvancılık kredisi hayvansal üretimde faaliyet gösteren üreticilere sunulan kredi türüdür. Küçükbaş büyükbaş hayvanlarla …

yabanci-ulke-vatandaslari-konut-alirken-875bin-tl-ortalama-ucret-oduyorlar

Yabancı ülke vatandaşları konut alırken 875 bin TL ortalama ücret ödüyorlar

Türkiye vatandaşlarına ve yabancılara satışı gerçekleşen konut fiyatları için son analizlerinde bulunan veriler açıkladı. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir