Perşembe , Temmuz 18 2024
Migros Rom Fiyatları

Migros Rom Fiyatları

Ocak 2019 tarihinde yapılan alkollü içecek vergi artışından sonra rom fiyatları da alkollü içecek firmaları tarafından değiştirilmiştir. 18th Temmuz 2024 tarihi itibari ile alkollü içecek dağıtıcıları tarafından tavsiye edilen en güncel rom fiyatları detaylı liste halinde sizlerle.

Türkiye Cumhuriyeti’nde alkollü içeceklere son olarak 3 Ocak 2019 tarihinde %13.48 oranında zam yapılmıştır. Aşağıda bulunan fiyatlar, 2019 güncel rom zamlı liste fiyatı olarak yayınlanmıştır. Aşağıda yer alan fiyatlar tek bir Migros mağazası baz alınarak düzenlenmiştir. Diğer mağazalarda fiyatlar değişiklik gösterebilir.

Mey İçki Sanayii Tic. A.Ş, Topkapı İçecek Dağıtım A.Ş ve Pernod Ricard Turkey isimli alkollü içecek dağıtıcılarının en güncel rom fiyatları aşağıda bulunan listelerde yer almaktadır. Yukarıda yer alan navigasyon aracılığıyla fiyatı hakkında bilgi almak istediğiniz rom içecek markasına tıklayarak daha hızlı bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıda yer alan güncel rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2019 tarihinde yapılan fiyat güncellemesine göre düzenlenmiştir. Aşağıda yer alan fiyatlara KDV dahildir.

Sitemiz üzerinde herhangi bir alkollü içeceğin tanıtımı veya satışı söz konusu değildir. Gokboru.Net, okuyucularına sadece alkollü ürünlerin fiyatlarını sunar, bilgilendirir. Sitede yer alan tüm rom fiyatları günlük olarak kontrol edilerek güncellenir.

İşte en yalın ve en saf hali ile Captain Morgan, Zacapa, Havana Club rom fiyatları listesi;

Güncel Migros Captain Morgan Rom Fiyat Listesi

Yılbaşında yapılan alkollü içecek fiyat düzenlemeleri ve vergilendirmenin artmasından sonra alkollü içecek firmalarının tavsiye ettiği fiyatlara göre Migros tarafından düzenlenen, 18th Temmuz 2024 tarihi itibari ile tavsiye edilen güncel Captain Morgan Rom fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Migros Captain Morgan Rom Fiyatları (Temmuz 2024)
Ürün Fiyatı
70 lik Captain Morgan Gold Rom Fiyatı 90,00 TL
70 lik Captain Morgan White Rom Fiyatı 175,00 TL

Captain Morgan Rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Güncel Migros Zacapa Rom Fiyat Listesi

Yılbaşında yapılan alkollü içecek fiyat düzenlemeleri ve vergilendirmenin artmasından sonra alkollü içecek firmalarının tavsiye ettiği fiyatlara göre Migros tarafından düzenlenen, 18th Temmuz 2024 tarihi itibari ile tavsiye edilen güncel Zacapa Rom fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Migros Zacapa Rom Fiyatları (Temmuz 2024)
Ürün Fiyatı
70 lik Zacapa Rom Fiyatı 355,00 TL

Zacapa Rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Güncel Migros Havana Club Rom Fiyat Listesi

Yılbaşında yapılan alkollü içecek fiyat düzenlemeleri ve vergilendirmenin artmasından sonra alkollü içecek firmalarının tavsiye ettiği fiyatlara göre Migros tarafından düzenlenen, 18th Temmuz 2024 tarihi itibari ile tüketicilere satış için tavsiye edilen güncel Tres Magueyes Rom fiyatları ve çeşitleri şu şekildedir;

Migros Tres Magueyes Rom Fiyatları (Temmuz 2024)
Ürün Fiyatı
70 lik Havana Club Anejo 3 Anos Rom Fiyatı 182,50 TL
70 lik Havana Club Anejo 7 Anos Rom Fiyatı 220,00 TL
70 lik Havana Club Seleccion De Maestros Rom Fiyatı 300,00 TL

Tres Havana Club rom fiyatları son yapılan fiyat güncellemesi ile birlikte 3 Ocak 2019 tarihinde güncellenmiştir.

Yukarıda belirtilen güncel rom fiyatları listesi sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları çerçevesinde faaliyet gösteren tekel ve market satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geçerli değildir!

Arama Sözcükleri: 20 lik rom kaç para, 35 lik rom ne kadar, 70 lik rom ne kadar, 50 lik rom ne kadar, 100 lük rom ne kadar, 35 lik rom kaç para, 50 lik rom kaç para, 70 lik rom kaç para, 100 lük rom kaç para, 70 lik rom kaç tl, rom çeşitleri, avion rom fiyatları, Zacapa rom kaç lira, Captain Morgan rom kaç lira, en ucuz rom hangisi, en ucuz rom ne kadar, Havana Club rom kaç tl, en ucuz rom ne kadar

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Rakı Fiyatları Güncel 2021

Rakı Fiyatları Güncel 2021

Rakı Nedir Rakı Damıtma yolu ile elde edilen anason tohumu kullanılarak aroma’landırılan ve damıtma metodu …

Güncel Viski Fiyatları 2020

Güncel Viski Fiyatları 2020

Başta ülkemizde olmak üzere dünyanın dört bir yanında en çok tüketilen içkilerden birisi de viskidir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir