Pazar , Haziran 23 2024
Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Bimcell Koşulsuz Şartsız Bedava 1 GB İnternet
Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Bimcell Koşulsuz Şartsız Bedava 1 GB İnternet

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Bimcell Koşulsuz Şartsız Bedava 1 GB İnternet

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Bimcell Koşulsuz Şartsız Bedava 1 GB İnternet Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu telekomünikasyon şirketleri ile beraber Ramazan ayın vakitsince 1 aylık ücretsiz internet dağıtımı gerçekleştireceği müjdesini verdi.

Ulaştırma bakanı yapmış bulunduğu açıklama da Turkcell, Vodafone, Türk Telekom, Bimcell ve başka operatörler ile birlik amacıylade bulunarak 81 milyon müşteri amacıyla Ramazan ayın vakitsince kullanabileceği 1 GB internet dağıtacağını duyurdu.

Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu telekomünikasyon şirketleri ile beraber Ramazan ayın vakitsince 1 aylık ücretsiz internet dağıtımı gerçekleştireceği müjdesini verdi.

Ulaştırma bakanı yapmış bulunduğu açıklama da Türkcell, Vodafone, Türk Telekom, Bimcell ve başka operatörler ile birlik amacıylade bulunarak 81 milyon müşteri amacıyla Ramazan ayın vakitsince kullanabileceği 1 GB internet dağıtacağını duyurdu.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu korona virüs ile mücadele vakitci amacıylade tespit edilen vatandaşlara etkileşimi daha basit sağlamak hedefiyle yeni destekler sağlayacak. Bu tarafta salgının ilk meydana çıkmasıyla beraber Ulaştırma bakanı Adil karaismailoğlu’ndan gelen açıklamalar tarafında halkına destek olmak hedefiyle destek sağlayacaktır.

Adil karaismailoğlu GSM operatörlerinin ramazan ayı vakitsince yeni internet desteği kapsamında yurttaşlarına dağıtacağına 1 GB dağıtacağını duyurdu.

Bütün Kullanıcılar İçin 1 GB Bedava İnternet Ulaştırma ve Alt yapı Başka Adil Karaismailoğlu yaptığı açıklama sonunda korona virüs salgının meydana çıkması tarafında uzaktan eğitim başlaması sebebiyle vatandaşlara 8 GB EBA internet sağladığını hatırlatarak ilgileri üstüne çekti.

Aynı vakit gelinen bu nokta tarafında GSM operatörlerinin Ramazan ayı amacıylade yeni bir destek sağlayacağını belirtti. Her kullanıcı amacıyla 1 GB internet armağan ederek yurttaşlarına müjde verdi. “Kovid-19 tedbirleri ardından yurttaşların internet tüketimini daha da arttı. İhtiyaç durumuna gelen internet tüketiminin bu dönemde vatandaşlarımıza ilaveten bir yük getirmemesi hedefiyle bütün GSM operatörlerimizden vatandaşlarımız adına bir destek istedik.

Bakanlığımız ile operatörler arasında vardığımız mutabakatla bütün operatörlerimiz, 81 milyon cep telefonu abonesine vatandaşımızın her birine ramazan ayında 1’er GB interneti ücretsiz sağlayacak.”

Adil Karaismailoğlu etkileşim yönünden sıhhat çalışanları kapsamında verdiği desteklere de yer verdi. Sıhhat çalışanları amacıyla 5 GB internet ve 500 dakika sesli görüşme hakkın sağlayarak ilgi çekti.

Sonuç olarak pek çok sıhhat çalışanını sevindirdi. Bakan Adil Karaismailoğlu bundan ileri proses amacıylade 12 bin 864 saha çalışma ekibiyle beraber 3 ay vakitsince 15 GB internet vereceğini ve 15 bin dakika sesli görüşme desteğini sağlayarak sıhhat çalışanlarına büyük destek sağlayacağını ifade etti.

Aynı vakitte aile doktoru ve aile sağlığı merkezleri çalışanlarına da ayrı bir destek sağlayacağını ifade ederek Bakan Adil Karaismailoğlu 2 ay vakit vakitsince 10 bin dakika sesli görüşme hizmetini sunacağını açıklayarak aile çalışma merkezinde çalışanları da sevindirdi. Türk Telekom Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyaları, Günlük, Haftalık ve Aylık 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom faturasız hat kullanan bireyler amacıyla ücretsiz internet kampanyalar düzenliyor. Yükleme Şenliği Kampanyası tarafında Ramazan ayı vakitsince faturasız hatlarınıza yüklediğiniz bütün TL’ler amacıyla ücretsiz ve tamamıyla Ramazan ayına özel olarak 2020 senesi ücretsiz internet kampanyasıyla GB’leri kazanma fırsatını bulabilirsiniz.

Fakat faturasız hat sahipler ilk olarak TL yükledikten sonra ‘SENLİK GB’ yazıp 5555’e SMS göndermesi gerek. Geri kalan kampanyayı Türk Telekom siz müşterilerine sunacak ve yüklediğini TL kadar internet kazanma fırsatını bulabileceksiniz.

Sonuç olarak milyonlarca insan GB kazanma fırsatını yakalayarak günlük, haftalık ve aylık olarak günlük 10 gb armağan internet kazanma fırsatını bulabilirsiniz. Türk Telekom TL Yüklemelerine İnternet Hediye Kampanyası Türk Telekom her geçtiğimiz sene bulunduğu gibi bu Ramazan ayı amacıylade de kullanıcıları amacıyla milyonlarca ücretsiz internet kampanyası başlattı.

Yükleme yaparak günlük 10 GB internet şu şekilde yüklenecektir;

40 TL Yüklemeye Özel Günlük Hediye 10 GB İnternet 50 TL Yüklemeye Özel Haftalık Hediye 10 GB İnternet 100 TL ve Üzeri Yüklemeye Özel Aylık 10 GB İnternet

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli olmak vatandaşlar amacıyla 1500 TL ödeme fırsatı geliyor! Nüfus cüzdanıyla müracaat yapan bireyler amacıyla …

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor! Ülkemiz de yaşanılan salgın hastalık …

Bir Yorum

  1. Ben daha hiç alamadim sayin,başkanım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir