Cuma , Haziran 21 2024
Fatih Terim Sağlık Durumu
Fatih Terim Sağlık Durumu

Fatih Terim’in sağlık durumu nasıl? Kızı Buse Terim son gelişmeleri paylaştı

Fatih Terim’in sağlık durumu nasıl? Kızı Buse Terim son gelişmeleri paylaştı Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, deneyimli teknik adamdan yeni bir haber olmadığını, halinun iyi olduğunu açıkladı.

Corona virüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi altına alınan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in son hali ile ilgili kızı Buse Terim Bahçekapılı bir açıklama yaptı.

Buse Terim Video:

 

Sosyal medyadan son gelişmeleri paylaşan Buse Terim Bahçekapılı, “Bugün yeni bir haber yok, dün ile aynı. Babam iyi. Daha iyi olacak, biliyorum. Bugün bizler aile fertleri olarak pek iyi değiliz ama iyi olacağız.

Bu hastalık şu anda hepimize olabilir, hepimizde olabilir ve farkında bile olmayabiliriz. Bu yüzden uyarıları dinleyin, kalabiliyorsanız evde kalmaya devam edin. Hepinizin iyi dileklerini okuyorum ve hislerimizin karşılıklı olduğunu bilmenizi istiyorum” dedi.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi Hayvancılık kredisi hayvansal üretimde faaliyet gösteren üreticilere sunulan kredi türüdür. Küçükbaş büyükbaş hayvanlarla …

yabanci-ulke-vatandaslari-konut-alirken-875bin-tl-ortalama-ucret-oduyorlar

Yabancı ülke vatandaşları konut alırken 875 bin TL ortalama ücret ödüyorlar

Türkiye vatandaşlarına ve yabancılara satışı gerçekleşen konut fiyatları için son analizlerinde bulunan veriler açıkladı. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir