Pazar , Haziran 16 2024
Saç Ekimi Fiyatları 2020

Saç Ekimi Fiyatları 2020

Saç ekimi fiyatları 2020 günümüzde artık popüler halle gelen saç ekimi herkesin farklı isteklere sahip olmasıdır.  Saç ektirmek isteyen bir kişinin saç ektirme durumu, aslında bu klinik ve uzmanlara bağlı bir durumdur. Bu işlem için zaten net belirlenen bir ücret yoktur.

Saç ektirmek isteyen kişiler öncelikle, bir klinik’te muayene olması mutlaka gerekmektedir. Tabi bu süreç içerisinde sizlere sunulan fiyat konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir.

İlk öncelikle piyasada bulunan çok ucuz fiyatlar veren kişileri araştırmanız gerekmektedir, bu sizin hayatınızı ve geleceğinizi riske atabilir. Güvenilir bir yöntem olarak, bir saç ekimi merkezleri ile görüşmeniz sizin açınızdan iyi olacaktır.

sac ektirme fiyatları
sac ektirme fiyatları

Saç Ekimi Nedir?

Saç ekimi nedir; kıl nakil işlemleri çok tercih edilen bir operasyondur. Günümüzde sıkça karşılaşmaya başladığımız, saç dökülmeleri, kalıcı saç dökülmeleri artık insanların canını çokça sıkmaya başlamıştır. Eskiden genetik olarak dökülen saçlar, şimdi günümüzde bir çok nedenden dolayı dökülmeler ile karşılaşıyoruz.

Hayatımızın bir çok zamanında koşuşturmayla geçirdiğimiz için, stres, depresyon ve bir çok neden ile saçlar dökülmektedir. Tabi ki bunun çözümleride var son derece etkili saç ekimi teknikleri‘de vardır.

Saç ekimi için fiyat ve bilgi verecek olursak, genelde bu fiyatlar değişkenlik göstermektedir, tabi siz öncelikle saç ekimi merkezlerine danışmanızda fayda olacaktır.

Saç ekimi fiyatını önden vermek yanlış olacaktır, çünkü size uygulanacak tekniğin belirlenmesi ile size saç ekimi fiyatı verilebilir. Bu işlemler son derece kolay olmakla birlikte genel bir riski bulunmamaktadır.

Saç Ekimi Nasıl Yapılmaktadır?

Saç ekimi yapılması için öncelikle teknikler göz önünde bulundurularak işleme geçilmesi beklenmektedir. Her teknik farklı bir şekilde ilerler şöyle anlatalım;

İlk olarak FUE tekniklerinden üç önemli sıra bulunmaktadır. Bunlar birisi “Greftlerin” toplanması, kanal açılması açılan bu kanalara ekimin yapılması. Greftler kişinin tek tek uygun olan bölgesine donör hassa bir şekilde toplanır. Sonrasında saç ekimi yapılacak alanlara kanalar açılır, saç ekimi yapıldıktan sonra işlem tamamlanır.

DHİ tekniklerinde ise kıl kökleri bir kalem yardımı ile toplanır. Bu teknikte ise kalemin ucunda kıl kökleri toplanır. Bu işlemde kanal açmaya gerek yoktur. Toplanan kıl kökleri özel bir şekilde sürükleme tekniği ile uygulanacak bölgeye getirilir ve işlem tamamlanır. Bu teknik daha rahat olur. Teknik az tahribat nedeni ile daha çabuk iyileşme görülür.

Greft başına saç ekimi fiyatları 2020 şu şekildedir;

500 Greft Fiyatı: 1.000 TL
1.000 Greft Fiyatı: 2.000 TL
2.000 Greft Fiyatı: 3.500 TL
4.000 Grft Fiyatı: 7.500 TL
5.000 Greft Fiyatı: 9.000 TL
6.000 Greft Fiyatı: 10.000 TL
7.000 Greft Fiyatı: 12000 TL

 

 

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Saç Ekimi Fiyatları 2020

Güncel Saç Ekimi Fiyatları 2020

Bu yazımız içerisinde sizlere Saç Ekimi Fiyatları hakkında güncel bilgi ve verileri sunmak istiyoruz. Saçlarını …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir