Cuma , Haziran 21 2024
ttnet hediye internet
ttnet hediye internet

Türk Telekom 3GB İnternet Hediye

Türk Telekom operatörü Üst Yöneticisi olan (CEO) Ümit Önal, fiber altyapıları ve teknolojileriyle Bakanlar Kurulu’nun online eğitim çıkan kararına göre destek vermek için hazır olduklarını belirti, “Türk Telekom mobil abonelerine; Milli Eğitim Bakanlığı tarafınca oluşturulan EBA çevrimiçi sosyal eğitim platformu kullanımlarında 3GB web internet hediye edilecek.” ifadelerini kullandı.

Türk Telekom söylemesinde görüşlerine yer verilen Türk Telekom CEO’su Ümit Önal, koronavirüsün dünyadaki tesirlerini uzun müddettir takip ettiklerini aktararak, uzaktan eğitim mevzusunda yapılacakları kamudaki yetkililerle görüşerek pek çok senaryo üzerinde çalıştıklarını ifade etti.

“Mobil üyelere 3GB internet armağan edilecek”

Bakanlar Kurulu’nun aldığı uzaktan eğitim kararına fiber yapıları ve teknolojileriyle her türlü dayanağı vermek için hazır oldularını vurgulayan Ünal şunları kaydetti;

Türk Telekom olarak altyapı yatırımlarımızı sık sık kamuoyuyla da paylaşmıştık. Online eğitim ile alakalı da işletmemiz SEBİT’in senelere sabreden bilgi ve deneyimi var. Fiber altyapı, baz istasyonları, Vitamin uygulaması ve SEBİT’in tecrübeli takımı ile zorunlu hazırlıkları yaptık. Bu süreçte talebelere ve velilere takviye olmayı sürdüreceğiz.

‘EBA’ yazıp 5555’e SMS yollayan faturalı ya da faturasız hat kullanan Türk Telekom mobil aboneliklerine; Milli Eğitim Bakanlığı tarafından oluşturulan EBA çevrimiçi sosyal eğitim platformu kullanımlarında 3GB internet hediye edilecek denildi.”

 

 

 

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli olmak vatandaşlar amacıyla 1500 TL ödeme fırsatı geliyor! Nüfus cüzdanıyla müracaat yapan bireyler amacıyla …

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor! Ülkemiz de yaşanılan salgın hastalık …

Bir Yorum

  1. I love this website – its so usefull and helpfull.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir