Cuma , Haziran 21 2024
baba vanga korona virüs
baba vanga korona virüs

Ünlü kahin Baba Vanga, koronavirüsü seneler önce tahmin etmiş mi?

Dünya çevresinde binlerce can kaybı yaşatan koronavirüs son dakika haberlerinde sürekli karşınıza çıkmaktadır. Fakat bu gelişmelerin yanında bir ilginç iddia ortaya atılıyor.

 Nostradamus’u olarak tanınan 11 Eylül saldırıları olan, Brexit süreciğini yıllar önce bildiğini öne atan Baba Vanga koronavirüsü’nde de doğru bir şekilde gördüğü öne sürülmekte. Bu ilginç iddia ortaya nasıl çıktı dersiniz? Tabiki bu iddiayı Bulgar sporcu Stefanova Robeva ortaya attı.

Baba Vanga kimdir video:

Stefanova Kahin Baba Vanga’nın koronavirüsünü yıllar önce gördüğünü ve doğru bir şekilde tespit etiğini belirti. Bu iddia ortaya atan Stefanova sosyal medya hesabından duyurdu.

Baba vanga’yı yıllar önce ziyaret ettiğimde, Neshka koronavirüsü hepimizin üzerinde olacak dedi. Ozamanlar ne demek istediğini anlayamamıştım. Çünkü corona’nın bir virüs olduğunu kimse tahmin edemezdi.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi Hayvancılık kredisi hayvansal üretimde faaliyet gösteren üreticilere sunulan kredi türüdür. Küçükbaş büyükbaş hayvanlarla …

yabanci-ulke-vatandaslari-konut-alirken-875bin-tl-ortalama-ucret-oduyorlar

Yabancı ülke vatandaşları konut alırken 875 bin TL ortalama ücret ödüyorlar

Türkiye vatandaşlarına ve yabancılara satışı gerçekleşen konut fiyatları için son analizlerinde bulunan veriler açıkladı. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir