Cuma , Haziran 21 2024
İhtiyaç Sahipleri İçin Maddi Destek Yardım Başvurusu Yap
İhtiyaç Sahipleri İçin Maddi Destek Yardım Başvurusu Yap

İhtiyaç Sahipleri İçin Maddi Destek Yardım Başvurusu Yap

İhtiyaç Sahipleri İçin Maddi Destek Yardım Başvurusu Yap

Yakın zaman uygulanan düşük faizli 6 ay geç ödemeli gereksinim kredisi müracaatsu, bedava maske ve gereksinim sahiplerine yardım müracaatları da başlamış durumda. Günübirlik ücret alıp çalışanlar, işten çıkarılanlar ve rastgele bir geliri olmayanlar amacıyla destekler yapılacaktır. Desteklere müracaat şartları ve müracaat adresini yazımıza ekledik.

Cumhurbaşkanımızın yaptığı açıklamalara göre yeni destek paketinden ortalama 3 milyon bireyin yararlanacağı ön görü ediliyor. Genellikle sabit işi olmayan gündelik olarak çalışan ya da rastgele bir geliri olmayan gereksinim sahipleri başvurabilecek.

Başkanın yaptığı bildirime göre günlük kazancı ile hayatını idame ettirmeye çalışan bireylerin başvurabileceğini belirtti. Başvuru amacıyla kaymakamlık ya da valilikten aynı şekilde bu yerleri telefon ile arayarak müracaat yapılabilmektedir. İhtiyaç sahibi bireylerin halini belirmeleri ile lüzumlu desteklerin uygulanacağı belirtildi.

İhtiyaç Destekler Devam Edecek
Ülkemizde yardımların toplanılmasına devam ediliyor. Bu güne kadar ortalama 2 milyar TL kadar para toplandı. SMS ler ile de toplamda 45 milyon TL toplanıldığı belirtildi. Başkan yardımların toplanmasına devam edileceğini ve vatandaşlarımız, sanatçılar, spor camialarını da destek yapmaya çağrı etti.

2 Yeni hastane Yapılıyor
Vatandaşımıza ve esnafa destekler devam edecek. Kredi borçları ertelendi. İhtiyaç kredi faizleri düşürüldü ve 6 ay geç ödeme yapıldı. Bununla beraber bedava maske dağıtılacak. Salgın amacıyla yeni hastaneler de yapılıyor. Günlük test sayımız 20 bini işlemiş durumdadır.

İşletmelere Destek Devam Edecek
Çalışma hayatının sekteye uğraması istenmiyor. Kobilerimize gereksinim kredi desteği devam edecek. 150 bin kadar işletmemize kredi öteleme yardımcı yapılacaktır

Gelir Desteği İçin Başvuru: https://www.acikkapi.gov.tr/

Maske Başvurusu İçin: https://basvuru.turkiye.gov.tr/

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli olmak vatandaşlar amacıyla 1500 TL ödeme fırsatı geliyor! Nüfus cüzdanıyla müracaat yapan bireyler amacıyla …

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor! Ülkemiz de yaşanılan salgın hastalık …

6 Yorum

  1. Gunluk yevmiye ile garsonluk yapiyordum suan cok zor durumdayim yardiminizi bekliyorim

  2. Acil ihtiyac

  3. Uzun süredir işsiz im günü birlik hamallık yapıyorduk oda 1 gün var 2 gün yok şimdi korona çıkınca oda yok zor durumdayım .. zaten para yok bide af kapsamında çıkan benim gibi bir abim var oda geldi şimdi iyice zor laş tı maduruz .

  4. Beni isten clkardılar zordurumdayım

  5. Işim yok çok zor durumdayim

  6. Benimde işim yok maddi durumum hiç iyi değil evim yandı hiç bir şeyim yok bende yardım istiyorum bunu yapmak çok zormu ama Suriyeli olmuş olsa yaparsınız ama bana hiç bir yardım yapılmadı sayın başkanım tek bir sefer yardım istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir