Pazartesi , Temmuz 15 2024
Meral Akşener'in evinde ki çalışanında yeni tip koronavirüs çıktı
Meral Akşener'in evinde ki çalışanında yeni tip koronavirüs çıktı

Meral Akşener’in evinde ki çalışanında yeni tip koronavirüs çıktı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener‘in evinde çalışan yardımcısının koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıktı. Bunun üstüne Akşener ve eşi de koronavirüs testi yaptırırken, neticeler negatif çıktı.

İYİ Parti lideri Akşener, evdeki yardımcısının koronavirüs testinin pozitif çıkması ardından kendisi ve eşi de test yaptırdı. Testler negatif çıktı. Akşener ve eşi 5 gün sonra yine test yaptıracak.

Akşener’in aşağı yukarı 20 senedir evinde çalışan yardımcısının koronavirüs testi pozitif çıktı. Yardımcısının boğaz ağrısı ve halsizlik şikayeti üstüne koronavirüs testi yaptırıldı. Test negatif çıkarken, çalışan kendi evinde karantina altına girdi. Daha sonra oluşturulan ikinci testin pozitif çıkması üstüne tedaviye başlandı. Çalışanın ciddi bir rahatsızlığı olmadığı öğrenildi.

AKŞENER VE EŞİ DE TEST YAPTIRDI

Evdeki çalışanın koronavirüs testinin pozitif çıkması üstüne Meral Akşener ve eşi Tuncer Akşener de koronavirüs testi yaptırdı. Ailenin test neticeleri negatif çıkarken, 5 gün sonra yine test yaptıracakları öğrenildi.

Akşener’in ev işlerini kendisi yaptığı, eve konuk almadığı ve torunuyla görünümlü görüşme yaptığı da öğrenildi.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi Hayvancılık kredisi hayvansal üretimde faaliyet gösteren üreticilere sunulan kredi türüdür. Küçükbaş büyükbaş hayvanlarla …

yabanci-ulke-vatandaslari-konut-alirken-875bin-tl-ortalama-ucret-oduyorlar

Yabancı ülke vatandaşları konut alırken 875 bin TL ortalama ücret ödüyorlar

Türkiye vatandaşlarına ve yabancılara satışı gerçekleşen konut fiyatları için son analizlerinde bulunan veriler açıkladı. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir