Salı , Nisan 23 2024
Pure Beauty CC Krem

Pure Beauty CC Krem

Pure Beauty CC Krem

Makyaj kadınlar tarafından güzel görünebilmek ve kusurları kapatmak için yapılan kozmetik bir uygulamadır. Kalıcılığı bir kaç saat sürmektedir. Gelişen teknolojiyle birlikte Fransa da ortaya çıkan kozmetik sektörü günümüzde hemen hemen her ülke tarafından üretilmektedir. Pure Beauty markası Güney Kore de üretilmektedir.

BB Krem, CC krem ve Fondötenler Arasındaki Farklar Nelerdir

Fondöten oldukça yoğun yapılıdır. Cilt kusurlarını kapatmak ve cildi pürüzsüz göstermek için kullanılır. Gelişen teknolojiyle fondötenden sonra piyasaya BB kremler sürülmüştür. Açılımı Beauty Balmdır. Güzellik balmı olarak dilimize çevrilen BB kremler fondötenlere göre daha hafif yapıdadır. Cildi güzelleştirir ve aynı anda bakım yapmaktadır.

Fondötenlere göre daha hafif bir yapıya sahiptir. CC kremlerin açımı ise Color Correcting’dir. Renk düzenleyici anlamına gelmektedir. CC kremlerin kullanım amacı kapatıcılık değildir. Ciltteki renk farklılıklarını düzenler. Cilde sağlıklı ve doğal bir görünüm verir.

Pure Beauty CC Krem İçeriğinde Neler Vardır

Pure Beauty CC kremin içeriğinde Paraben, Lanolin ve alkol bulunmamaktadır. Alkol hassasiyeti olan kişiler tarafından kullanılabilir. Cilt tonunu eşitler ve cildi nemlendirmeye katkı sağlamaktadır. 30 faktörlü güneş koruma özelliği sayesinde yüzü güneşten gelen UV ışınlarının zararlı etkilerinden korur. Portakal kabuğu yağı ve organik gül suyu içerir.

Pure Beauty CC Krem Özellikleri

CC kremin etkisi cilt yapısı, yağ miktarı, cilt tonu ve makyaj alışkanlıklarına farklılık gösterebilir. Pure Beauty CC Kremin de etkisi farklı olacaktır. Marka tarafından belirlenen özelliklere sahiptir. Bu özellikler şöyle sıralanabilir;

  • Az miktarda kapatıcılık sağlar.
  • Ciltte ağırlık yapmaz.
  • Hem yaz hem kış mevsimlerinde kullanıma uygundur.
  • Cildi kurutmaz.
  • Cildi gün boyu nemlendirmektedir.

Belirtilen özelliklere sahip ürünü uygularken fazla miktarlardan uzak durulmalıdır. Uygulama yapılmadan önce cilt temizlenmelidir ve makyaja uygun hale getirilmiş olmalıdır. Doğru fırçayla uygulamak kalıcılığı arttırmaktadır. Makyaj yatmadan önce çıkarılmalıdır. Doğru uygulamayla ciltte istenilen pürüzsüz görünüme kavuşmak mümkündür.

Pure Beauty CC Krem Fiyatları

Kozmetik zinciri mağazalarından satın alınabilmektedir. Fiyatı indirim dönemlerinde çok daha uygun olacaktır. Ürün miktari 40 mldir. İndirim dönemleri dışındaki güncel fiyatı 59,95 TL’dir.

 

 

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Kredi Notu Nedir?

Kredi Notu Nedir?

Kredi Notu Nedir? Kredi notu finansal geçmişinizi ifade eder. Geçmiş dönemlerde kredi kartı ödemelerinizi, fatura …

Banka Eft Saatleri

Banka Eft Saatleri

Banka Eft Saatleri Bir bankadan farklı bir bankaya para gönder işlemine Eft denmektedir. Eft ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir