Pazar , Haziran 23 2024
Şehit haberi
Şehit haberi

Acı haber İdlib’de 2 asker şehit oldu!

Suriye’nin İdlib bölgesinde misyon yapan Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Nayir 25 ile Uzman Onbaşı Oğuzhan Taş 28 Bahar Kalkanı Harekatı bölgesindeki Muhanbal kasabasında tertip edilen hamlede şehit oldu.

Piyade Uzman Onbaşı Ramazan Nayir’ın şehit olduğu haberi Sivas’ın Merkez ilçeye bağlı Alibaba Semtinde ikamet eden annesi Fadime ve babası Hüseyin Nayir’a verildi. Beş kardeşin en ufağı olan Şehit Nayir’ın bekar olduğu, iki kardeşinin ise geçmişte hayatını yitirdiği bilindi.

Uzman Onbaşı Oğuzhan Taş’ın şehit olduğu haberi de, Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesine bağlı Yunus Emre Semtinde ikamet eden anne Selamet Taş’a erişti. Anne Taş, gözyaşlarına boğuldu. 4 çocuklu ailenin en büyüğü olan Uzman Onbaşı Oğuzhan Taş’ın babası Muhyi Taş’ın ise Antalya’da olduğu bilindi.

Baba Taş, evladının şehit haberini, çalışmak için gittiği Antalya’da aldığı bildirildi. Bekar olan şehit Uzman Onbaşı Oğuzhan Taş’ın, takribî 2 sene evvel Türk Silahlı Kuvvetleri’ye katıldığı bilindi. Kayseri 1. Komando Tugayı emrinde misyonlu olan Taş’ın, Bahar Kalkanı Harekatı’nda görevlendirildiği belirtildi.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi Hayvancılık kredisi hayvansal üretimde faaliyet gösteren üreticilere sunulan kredi türüdür. Küçükbaş büyükbaş hayvanlarla …

yabanci-ulke-vatandaslari-konut-alirken-875bin-tl-ortalama-ucret-oduyorlar

Yabancı ülke vatandaşları konut alırken 875 bin TL ortalama ücret ödüyorlar

Türkiye vatandaşlarına ve yabancılara satışı gerçekleşen konut fiyatları için son analizlerinde bulunan veriler açıkladı. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir