Cumartesi , Nisan 20 2024
İngiltere ve Avusturya'da corona virüsten iki Türk vatandaşı hayatını kaybetti
İngiltere ve Avusturya'da corona virüsten iki Türk vatandaşı hayatını kaybetti

İngiltere ve Avusturya’da korona virüsten iki Türk vatandaşımız hayatını kaybetti

Geçtiğimiz saatlerde, Avusturya’da böbrek yetmezliği olan 28 yaşındaki Türk kadın yeni tip korona virüsüne kapılarak hayatını kaybetti. Öte yandan ise İngiltere’de yaşayan 55 yaşındaki Hayri Ergönül korona virüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Türkiye’nin Viyana Büyükelçisi Ozan Ceyhun, Anadolu Ajansı muhabirine yaptığı söylemede, virüs sebebiyle hayatını yitiren bireyin 28 yaşındaki Yonca Akyol olduğunu söyledi.

Büyükelçi Ceyhun, baba Mustafa Akyol ile görüşerek taziyelerini ilettiğini aktardı.

İNGİLTERE’DE BİR TÜRK KORONAVİRÜS NEDENİYLE ÖLDÜ
İNGİLTERE’DE BİR TÜRK KORONAVİRÜS NEDENİYLE ÖLDÜ

İngiltere’de yaşayan 55 yaşındaki Hayri Ergönül, koronavirüs sebebiyle yaşamını kaybetti. North Middlesex Hastanesi’nde rehabilitasyon altında olan Ergönül, koronavirüs rehabilitasyonu sırasında zatürre de geçirdi. Ergönül, sağlık kurumunda yapılan tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı.

Aslen Kahramanmaraşlı olan Egönül’ün dostlarından Ahmet Güven, medyaya yaptığı söylemede, “İngiltere‘yi tesiri altına alan koronavirüs can almaya devam ediyor. Hoş insan sevgili Hayri Ergönül’ü kaybettik. Hayri, insanlar arasında arkadaşlığın ve dayanışmanın büyümesi için çalışan ve cemiyet için emek veren kıymetli bir insandı” dedi.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi Hayvancılık kredisi hayvansal üretimde faaliyet gösteren üreticilere sunulan kredi türüdür. Küçükbaş büyükbaş hayvanlarla …

yabanci-ulke-vatandaslari-konut-alirken-875bin-tl-ortalama-ucret-oduyorlar

Yabancı ülke vatandaşları konut alırken 875 bin TL ortalama ücret ödüyorlar

Türkiye vatandaşlarına ve yabancılara satışı gerçekleşen konut fiyatları için son analizlerinde bulunan veriler açıkladı. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir