Cumartesi , Nisan 20 2024
Ordu Corona
Ordu Corona

Corona virüs hayatı durdurdu resmen!

Son büyümelerden sonra, Çin Vuhan şehrinde ortaya çıkan Koronavirüs 150’den fazla ülkeye dağıldı, Corona virüs can almaya devam ediyor. İtalya’da koronavirüsten son 24 saatte 475 insan daha hayatını yitirdi. Kentte koronavirüs sebebiyle can verenlerin cenazelerini başka şehirlere taşımak için ordu harekete geçti..

İtalya, corona virüste Çin’de ilk olayın geçen senenin sonlarında tespit edilmesinden bu yana bir günde azami fotoğrafı corona virüs vefat oranını kaydetti.

 

Corona virüs İtalya
Corona virüs İtalya

Dün ülke, corona virüs enfeksiyonlarının yavaşlamaya başlamasından yalnızca bir gün sonrasında Covid-19’tan 475 yeni vefat bildirdi.İtalya Sivil Koruma Ajansı 4 bin 207 yeni Covid-19 hadisesi duyurdu ve toplam hadise rakamı 31 bin 506’dan 35 bin 713’e çıktı.

İtalya’nın salgından en makûs etkilenen bölgesi olan Lombardiya eyaletinde yer alan Bergamo’daki sağlık kurumu çalışanlamış olurı, Ponte San Pietro sağlık kurumunda tabutları hazırlarken görüntülendi.

İtalya’daki hekimler yoğun bakımlarda istiflerce hasta bulunduğunu söyledilar.Sıhhat vazifelileri özellikle, enfekte vaka ile dolu olan Bergamo’daki hastaları rehabilitasyon etmek ve durmadan çoğalan hadiselere yetişebilmek için çaba ediyor.

Kriz nedeniyle bölgede bulunan 950 yataklı sağlık kurumu diz çökmüş vaziyette, sağlık kurumunun en kıdemli dört çalışanından üçü enfekte oldu.

Ordu Corona
Ordu Corona

ORDU HAREKATA GEÇTİ

İtalya’da son 4 haftadır corona virüs Covid-19 nedeniyle yaşanan acil vaziyette, son günlerde maksimum olay ve ölü rakamının görüldüğü Bergamo’da cenazeleri almak için sabah saatlerinde şehre çok rakamda askeri kamyonun giriş yaptığı açıklandı.Basına yansıyan haberlere kıyasla, askeri taşıtların 60 kadar cenazeyi defin harekâtı veya başka kentlerdeki krematoryumlara götürmek üzere şehirden aldığı aktarıldı. Kaynak: ahaber.com.tr

 

 

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi Hayvancılık kredisi hayvansal üretimde faaliyet gösteren üreticilere sunulan kredi türüdür. Küçükbaş büyükbaş hayvanlarla …

yabanci-ulke-vatandaslari-konut-alirken-875bin-tl-ortalama-ucret-oduyorlar

Yabancı ülke vatandaşları konut alırken 875 bin TL ortalama ücret ödüyorlar

Türkiye vatandaşlarına ve yabancılara satışı gerçekleşen konut fiyatları için son analizlerinde bulunan veriler açıkladı. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir