Cuma , Şubat 23 2024
Koronavirüs nedeniyle 8 aylık hamile kadın yaşamını yittirdi
Koronavirüs nedeniyle 8 aylık hamile kadın yaşamını yittirdi

Koronavirüs nedeniyle 8 aylık hamile kadın yaşamını yittirdi

Gelen son dakika bilgilerine göre, Kocaeli’de koronavirüs sebebi ile kaldırıldıkları hastanede 8 aylık hamile eşini kaybeden ve bebeği son anda kurtarılan vatandaş, tedavisinin sonrasında taburcu edildi.

Son dakika haberine göre, Kocaeli’nin Kartepe eyaletinde yaşam sürdüren Recep Aydın ve 8 aylık hamile olan eşi Betül Aydın’ın (38), kaldırıldıkları Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde oluşturulan corona virüs test neticeleri pozitif çıktı. Hastanede tedavi altında alınan çiftten süreğen bronşit hastası bulunduğu öğrenilen Betül Aydın oluşturulan bütün müdahalelere karşın kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

BEBEK AMELİYATLA KURTARILDI

Betül Aydın’ın 8 aylık bebeği ise ameliyatla kurtarıldı. Bebek, kuvöz ile İstanbul’da tespit edilen özel bir hastaneye kaldırıldı. Betül Aydın’ın cenazesi ise oluşturulan işlemlerinin sonrasında, Kartepe eyaletinde bugün toprağa verildi. Betül Aydın’ın eşi Recep Aydın’ın ise Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 14 gün süren tedavisinin sonrasında taburcu edildi.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi 2021

Hayvancılık Kredisi Hayvancılık kredisi hayvansal üretimde faaliyet gösteren üreticilere sunulan kredi türüdür. Küçükbaş büyükbaş hayvanlarla …

yabanci-ulke-vatandaslari-konut-alirken-875bin-tl-ortalama-ucret-oduyorlar

Yabancı ülke vatandaşları konut alırken 875 bin TL ortalama ücret ödüyorlar

Türkiye vatandaşlarına ve yabancılara satışı gerçekleşen konut fiyatları için son analizlerinde bulunan veriler açıkladı. Türk …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir