Salı , Mayıs 28 2024
vodafone fatura sorgulama
vodafone fatura sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone fatura sorgulamak amacıyla birbirinden değişik yöntemler mevcuttur. Sizlere bu yazımızda fatura sorgulama işlemleri ile ilgili bütün verileri aktarıyor olacağız. Ülkemizdeki en büyük GSM operatörlerinden biri olan Vodafone, çevrimiçi işlemler menüsünden TL yükleme, tanıma değişiklığı, fatura sorgulama ve kampanyalar ile ilgili çoğu hizmeti de sunmaya devam eder.

Online Self Servis Üzerinden Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama amacıyla Online Self Servis girişi yapmanız gerekmektedir. Bu sisteme giriş yaptığınızda ödenmemiş ve ödenmiş fatura verilerinizi görebilir ve isterseniz ödeme yapılabilirsiniz. Hem de faturanızın bütün detayları da buradan görüntülenebilmektedir. Vodafone kullanıcılarının, self servise giriş gerçekleştirme amacıyla özel bir şifreye sahip olması gerekiyor. Bu şifreyi alabilmek amacıyla ise ‘S’ aratarak 7000’e bedava mesaj atmak yeterlidir. Hem de vodafone faturanızı e-devlet üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone faturanızı E-devlet üzerinden sorgulamak amacıyla e-devlet şifreniz ile beraber hesabınıza giriş yapınız ve vodafone olarak aratınız.

Online Vodafone Fatura Sorgulamak İçin Tıklayınız

E-Devlet Üzerinden Vodafone Faturanızı Sorgulamak İçin Tıklayınız

TC İle Vodafone Fatura Borç Sorgulama

Tc kimlik numaranız ile beraber vodafone faturanızı ve borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Bunun amacıyla tek yapmanız gereken alttaki bağlantıyı tıklayıp lüzumlu verileri doldurmak. Vodafone resmi internet sitesi üzerinden tc kimlik numaranızı girip, güncel fatura verilerinizi öğrenebilirsiniz.

T.C. Kimlik Numaranız İle Vodafone Fatura Sorgulamak İçin Tıklayınız

Sesli Yanıt Sistemi Üzerinden Vodafone Fatura Sorgulama

Vodafone Fatura Sorgulama gerçekleştirme amacıyla ilk olarak sesli cevap sistemini kullanabilirsiniz. Şebeke içi tanıma üzerinden ücretlendirilecek bu işlemle beraber 7001’i bedava olarak da arayabilirsiniz.
Sabit hat ve telefon hatları üzerinden bu verilen numarayı ( 0542 7001 000’ı ) arayarak da fatura sorgulama işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Vodafone kullanıcıları SMS kanalıyla da fatura sorgulama yapabilmektedir. ‘GUNCEL FATURA’ aratarak 7000’e bedava gönderilecek SMS ile fatura verileri sizlere ulaştırılır. Hem de sorgulama son 48 saat ortamında yapılan kullanımları içermeyebilir.

vodafone fatura sorgulama
vodafone fatura sorgulama

Sms İle Vodafone Fatura Borcu Sorgulama

Fatura sorgulama konusu ile ilgili bilinmesi gereken bir grup esaslar da bulunuyor. Güncel fatura verileriniz, fatura dönemlerinizin başlangıç tarihi itibariyle aşağı yukarı olan harcama tutarlarınızı içerir. Hem de bu verilere KDV de dâhildir. Vodafone hattı kısıtlı olan kullanıcılar GUNCEL aratarak 7001’e bedava SMS gönderse bile fatura verilerini öğrenemez. Bu bulgular ışığında sizler de rahatlıkla Vodafone Fatura Borç Sorgulama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Üzerinden Fatura Sorgulama

Faturaların sorgulama hizmetleri cep merkezlerinden de yapılabilmektedir. Cep bayilerine giderek numaranızı transfer edebilir ve hemen güncel fatura verilerinizi öğrenebilirsiniz.
Vodafone telefon hattı üzerinden doğrudan olarak 542’yi arayan kişilerin de müşteri temsilcilerinden fatura sorgulatabileceği gibi sabit hatlardan 0542 542 00 00’ı arayarak tekrar aynı verilere ulaşabilmektedir. Bu bulgular ışığında Vodafone faturam ne kadar ya da Vodafone güncel fatura sorgulama işlemlerinizi çok daha kısa sürede yapılabilir ve hattınıza ait bütün verilere ulaşabilirsiniz. Genellikle de self servis üzerinden yalnızca fatura kalemlerini değil tanıma değişiklığı gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli olmak vatandaşlar amacıyla 1500 TL ödeme fırsatı geliyor! Nüfus cüzdanıyla müracaat yapan bireyler amacıyla …

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor! Ülkemiz de yaşanılan salgın hastalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir