Perşembe , Mayıs 30 2024
Konut, Ev Satın Alımlarında Kolaylık Sağlanıyor, Esnek Ödeme Kredisi 2020
Konut, Ev Satın Alımlarında Kolaylık Sağlanıyor, Esnek Ödeme Kredisi 2020

Konut, Ev Satın Alımlarında Kolaylık Sağlanıyor, Esnek Ödeme Kredisi 2020

Konut, Ev Satın Alımlarında Kolaylık Sağlanıyor, Esnek Ödeme Kredisi 2020 Garanti BBVA vasıtasıyla mortgage sistemi ile ev alabilmek isteyen vatandaşlara yayılan bütün imkanları araştırdık. Banka vasıtasıyla ev alacak vatandaşlara yayılan imkanlar, yayılan ek olanaklar ve müracaat işlemlerinde ilgi edilecek ek hususlar bütün detayları ile haberimizde yer verdi. İşte 2020 senesi Garanti BBVA Mortgage Sistemi.

Konut, Ev Satın Alımlarında Kolaylık Sağlanıyor, Esnek Ödeme Kredisi 2020

 

Garanti BBVA Mortgage müracaatsu, ev yatırımı gerçekleştirmek isteyen şahıslara bankanın internet sitesi üstünden sağlanmaktadır. Genellikle uzun vakittir biriktirmiş bulunduğu yatırımları konuta dönüştürmek isteyen bireylerin yapmış bulunduğu en mühim yatırımlardan birisi olan ev satın alabilmek, fakat doğru konutu bularak ve doğru kaynaktan destek alarak itimat edilir olur.

Garanti Bankası, bu bağlamda müşterilerine son derece yardımcı olan lüzum konut kredisi müracaatları lüzumse kredi geri ödemelerinde basitlik gerçekleştiren bankaların başında gelir. 2020 Garanti BBVA Mortgage

Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası konut kredisi müracaatları, bankanın resmi internet sayfası olan Garanti BBVA Konut Kredisi adresi üstünden rahatlıkla yapılabilmektedir. Burada yer alan müracaat formunu dolduran şahıslar, en geç bir gün içersinde bankadan geri dönüş alırlar.

Banka bireylerin yapmış bulunduğu çevrimiçi ön müracaatyu değerlendirerek lüzum SMS ile lüzumse davetiye yolu ile müşterilerine ulaşır ve genel kredi işlemi ile ilgili bireyi bilgilendirir. Ardından ise Garanti Bankası’ndan mortgage kredisi alabilmek isteyen şahıslar lüzumen belgeleri de hazırlayarak en yakın Garanti BBVA şubesine giderek konut kredi müracaatlarını tamamlamış olurlar.

 

Konut, Ev Satın Alımlarında Kolaylık Sağlanıyor, Esnek Ödeme Kredisi 2020

2020 Garanti BBVA Mortgage Ürünleri Nelerdir?

Garanti Bankası BBVA mortgage ürünleri, bankanın müşterilerinin lüzumsinimlerine göre özel olarak oluşturulmuş olan ürünlerdir. Bu sayede banka müşterisi kendine yayılan mortgage ürünleri arasından en ideal olanı seçerek bankaya bu ürün amacıyla müracaatte bulunabilir. Buna göre Garanti Bankası mortgage ürünleri şunlardır;

* Sabit Faizli Mortgage; bireylerin aylık taksitlerini değiştirmeden sabit tutar.

* Özel Ödemeli Morgage; Kişiler hangi tarihlerde ne kadar ödeme yapacaklarını kendileri belirler.

* Ara Ödemeli Mortgage; Belirli aylarda daha çok ödeyerek taksit tutarını azaltmak isteyen şahıslara özel kredi,

* Azalan Taksitli Mortgage; İlk ödemede yüksek taksit seviyesi ile başlayıp ileri taksitlerde daha az ödeme gerçekleştirmek isteyen şahıslar amacıyla kredi,

* Artan Taksitli Mortgage; Taksitlerine düşük oranlarda başlayıp ardından kendi belirledikleri oranlarda taksit ödemesi gerçekleştirmek isteyen şahıslar amacıyla kredi,

* Değişken Faizli Mortgage; Genel olarak yaşanan ekonomik değişikliklere göre taksit seviyesinın belirlendiği kredi,

* Evini Gösterene Mortgage; Evini teminat olarak gösteren şahıslara yayılan kredi, Banka yukarıda verdiği ürünlerini müşterilerinin talep ve tarafında oluşturmuştur.

Buna göre şahıslar yukarıda verdiği mortgage ürünlerinden kendilerine en ideal ürünü seçerek bankaya müracaatte bulunabilirler. 2020 Garanti BBVA Mortgage Hesaplaması Garanti Bankası BBVA mortgage hesaplaması gerçekleştirmek isteyen şahıslar bankanın resmi internet sitesi üstünde yer alan konut kredisi hesaplama aracından diledikleri miktardaki evler amacıyla kendilerine en ideal kredi hesaplamasını rahatlıkla gerçekleştirebilirler. Buna göre mortgage hesaplaması gerçekleştirmek isteyen şahıslar; * Öncelik ile bankanın resmi internet sayfası olan Garanti BBVA konut kredisi hesaplama adresine giriş yaparlar.

* Ardından açılan sayfa üstünde yer alan hesaplama aracından ”Kredi Tutarı ile Hesapla” ya da “Taksit Tutarı ile Hesapla” seçeneklerinden birisini seçerler.

* Ardından alçakta yer alan Kredi Tutarı kısmına bankadan alınmak dilenen kredi tutarı girilir.

* Kredi tutarı sistem üstünde belirtildikten sonra bu kısmın altında yer alan Vade kısmından da istenilen vade miktarı yazılır. Yukarıdaki adımlar sırası ile yapıldığında banka sizlere otomatik olarak talep ettiğiniz kredi tutarına ve vadeye göre ödeme planı çıkaracaktır. Siz de bu sayede kendinize en ideal krediyi ve vadeyi seçerek ne kadar kredi ödeyeceğinizi görmüş olursunuz. Garanti Bankası mortgage ürünleri alma şartları bankanın belirli politikalara göre oluşturmuş bulunduğu şartlardan oluşmaktadır. Buna göre bu şartları yerine getiren şahıslar mortgage kredisi kullanabilirler. Bankadan mortgage alma koşulları ise şunlardır;

* Kredi alabilmek isteyen bireyin banka kredi notunun yüksek olması,

* Bankaya krediyi geri ödeyebileceğine dair bir teminat sunabilmesi (gelir belgesi vs ),

* Kişinin rastgele bir şekilde meşru takibinin bulunmaması, Gibi genel haller Garanti BBVA mortgage alabilmek amacıyla lüzumen şartlardır.

 

Diğer Bankaların Verdiği Konut Kredisi;

Yapı Kredi Bankası

Yapı Kredi Bankası alakalı kredi ürünü kapsamında aylık yüzde 0.99 faiz seviyesi ile peşinatsız konut kredisi kullandırıyor.

Garanti BBVA

Garanti BBVA’da 10 sene vadeye kadar yüzde 1.03, 20 sene vadeye kadar ise yüzde 1.23 faiz seviyesi ile konut değerinin tamamına kadar kredi sunuyor.

TEB

TEB 5 sene vadeye dek yüzde 0.99, 10 sene vadeye kadar da yüzde 1.08 faiz seviyesi ile müşterilerine peşinatsız konut kredisi kullandırıyor.

QNB Finansbank

QNB Finansbank yüzde 100 konut kredisi ürünü dahilinde tüketicilere 5 sene vadeye kadar yüzde 1,09 10 sene vadeye kadar yüzde 1,08 ve 15 sene vadeye kadar ise yüzde 1.28 faiz seviyesi ile peşinatsız kredi kullandırıyor.

HSBC

HSBC Bank ek teminat gösterilmesi halinde 10 sene vadeye kadar yüzde 1.40 faiz seviyesi ile konut değerinin tamamına kadar kredi sağlıyor.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

yabanci-ulke-vatandaslari-konut-alirken-875bin-tl-ortalama-ucret-oduyorlar

Yabancı ülke vatandaşları konut alırken 875 bin TL ortalama ücret ödüyorlar

Türkiye vatandaşlarına ve yabancılara satışı gerçekleşen konut fiyatları için son analizlerinde bulunan veriler açıkladı. Türk …

Evi Kötü, Eski Durumda Olana 25 Bin TL Tadilat Desteği!

Evi Kötü, Eski Durumda Olana 25 Bin TL Tadilat Desteği!

Evi Kötü, Eski Durumda Olana 25 Bin TL Tadilat Desteği! Devlet doğrultusundan yüzlerce değişik sosyal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir