Pazar , Haziran 23 2024
Temel İhtiyaç Kredisi 10 Bin TL Herkes Çıkmaya Başladı! Hemen Başvurabilirsiniz!
Temel İhtiyaç Kredisi 10 Bin TL Herkes Çıkmaya Başladı! Hemen Başvurabilirsiniz!

Temel İhtiyaç Kredisi 10 Bin TL Herkes Çıkmaya Başladı! Hemen Başvurabilirsiniz!

Temel İhtiyaç Kredisi 10 Bin TL Herkes Çıkmaya Başladı! Hemen Başvurabilirsiniz! Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Hükümet doğrultusundan belirtiler Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi tarafında Halkbank’ta 10 bin TL’ye kadar Temel İhtiyaç Desteği kredilerini yaşama geçirmişti.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Hükümet doğrultusundan belirtiler Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi tarafında Halkbank’ta 10 bin TL’ye kadar Temel İhtiyaç Desteği kredilerini yaşama geçirmişti. Milyonlarca bireysel banka müşterisi Halkbank Temel İhtiyaç Desteği kredi müracaat ve müracaat sorgulama ekranlarını incelemeye başladı.

Halkbank’tan 0,49 faiz seviyesiyla, 36 aya kadar vade opsiyonuyla 6 ay geri ödemesiz 10 bin TL esas gereksinim kredisi müracaatı! Halkbank Kredi müracaat neticesi öğrenme! Detayları haberimizde sizler amacıyla hazırladık…

Temel İhtiyaç Kredisi 10 Bin TL Herkes Çıkmaya Başladı! Hemen Başvurabilirsiniz!

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında Devlet’in açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı paketi tarafında kamu bankaları da bireysel müşterilere özel makul geri ödeme seçenekleriyle esas gereksinim kredilerini gündeme almıştı.

Halkbank’ta vatandaşa, zorlu Koronavirüs süreci nedeniyle esas greksinimlerini giderebilmesi amacıyla 10 bin TL’ye kadar %0,49 faiz seviyesi ve 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vade seçenekli Temel gereksinim desteği kredilerini yaşama geçirdi.

Halkbank’tan Temel İhtiyaç desteği kredi müracaatları alınmaya devam ediliyor. Öte yandan müracaat yapan vatandaşlar da Halkbank Temel İhtiyaç Desteği kredisi müracaat sorgulama ekranını araştırıyor. Halkbank 10 bin TL’ye kadar Temel İhtiyaç kredi müracaatı nasıl yapılır? Halkbank’tan makul faizli kredi müracaat sorguama işleminin detayları haberimizde…

Temel İhtiyaç Kredisi 10 Bin TL Herkes Çıkmaya Başladı! Hemen Başvurabilirsiniz!

Halkbank, Koronavirüs salgını bundan dolayı yaşama geçirilen Temel İhtiyaç Desteği Kredisiyle alakalı açıklama yayınladı. Halkbank doğrultusundan uygulanan açıklamada, titiz günlerden geçilen zorlu bir dönemde Ekonomik İstikrar Kalkanı tedbirlerinin de etkisiyle, hane içi geliri 5 bin TL’nin altında olan vatandaşlara, gıda, saglık ve fatura gibi acil esas greksinimlerini giderebilmeleri noktasında finansman sağlamak hedefiyle %0,49 faiz seviyesi, 6 ay geri ödemesiz, 36 ay vade opsiyonuyla 10 bin TL’ye kadar Temel İhtiyaç Desteği kredilerini bireysel müşterilerine hizmete sunduğunu belirtti.

HALKBANK 10 BİN TL KREDİ ÖDEME KOŞULLARI

Halkbank’tan 10 bin TL Temel İhtiyaç Desteği kredisi kullanan banka müşterileri nasıl geri ödeyecek? Koronavirüs salgını nedeniyle vatandaşa finansman desteği amacıyla Halkbank’ta taşını elin altına koydu ve %0,49 faiz seviyesiyla, 6 ay anapara ve faiz geri ödemesiz, 36 aya kadar vadeli esas gereksinim desteği kredilerini yaşama geçirdi.

Halkbank’tan 10 bin TL Temel İhtiyaç Desteği kredisi kullanan bir vatandaş, ilk 6 ay geri ödeme yapmayacak! Geri kalan 30 ayda ise 10 bin TL’yi eşit taksitlerle geri ödeyecek.

10 bin TL kredi kullanan bir vatandaş, ilk 6 ay geri ödemesiz, kalan 30 ayda aylık 376 TL geri ödeme yapamayacaktır. 7,500 TL kredi kullanan bir vatandaş ise, ilk 6 ay geri ödemesiz, kalan 30 ayda aylık 282 TL, 5 bin TL kredi kullanan bir vatandaş ilk 6 ay geri ödemesiz, kalan 30 ayda aylık 188 TL, 3 bin TL kredi kullanan bir vatandaş ise, ilk 6 ay geri ödemesiz kalan 30 ayda aylık 113 TL geri ödeme ile kredi borcunu kapatacaktır.

Temel İhtiyaç Kredisi 10 Bin TL Herkes Çıkmaya Başladı! Hemen Başvurabilirsiniz!

KİMLER HALKBANK TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLİR?

Halkbank Temel İhtiyaç Desteği kredisi kullanabilmek amacıyla hane halkı aylık geliri (aynı evde yaşam sürdüren eş ve çocuk) 5.000 TL’nin altında olması gerekmektedir. Bu nedenle, asgari ücretli çalışanlar, emekliler ve serbest meslek mensubu olup hane içi geliri 5 bin TL ve altında olan bütün bireysel Halkbank müşterileri bu krediden faydalanabilecektir.

HALKBANK TEMEL İHTİYAÇ DESTEĞİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Halkbank Temel İhtiyaç Desteği kredi müracaatı amacıyla, Halkbank Resmi İnternet sitesine giriş yapabilirsiniz. Başvuru Bireysel Kredi Başvurusu Kredi Türü: Tüketici Kredisi Kredi Alt Türü: Bireysel Temel İhtiyaç Destek Kredisi adımlarını izleyerek Halkbank Kredi müracaatında bulunabilirsiniz.

Öte yandan Halkbank Mobil Bankacılık programı üzerinden de kredi müracaatı yapabilirsiniz. Bir başka müracaat kanalı ise 0850 222 0 400 Halkbank Dialog hattıdır. Bu numarayı arayarak lüzumlu bilgilerinizi verip Halkbank kredi müracaatı yapabilirsiniz.

Rate this post

Hakkında Gökbörü

Gündeme Göz At :)

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli Olamayanlara Müjde! Devlet 1500 TL aylık ödeme yapacak!

Emekli olmak vatandaşlar amacıyla 1500 TL ödeme fırsatı geliyor! Nüfus cüzdanıyla müracaat yapan bireyler amacıyla …

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor!

Hemen başvuru yapabilirsiniz! Devlet her ay 900 TL destek veriyor! Ülkemiz de yaşanılan salgın hastalık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir